Služby

Tvorba web stránok

Tvorba web stránok

Vaša brána do online sveta

Byť online dnes už nie je otázka prestíže, ale nutnosť. Preto vám k novej značke radi pripravíme aj nový web. Ak nám necháte dostatok priestoru, vo finále získate hotový web s krásnou a jedinečnou grafikou, ktorý stačí už iba pustiť do sveta.

Táto komplexná služba v praxi znamená všetko od návrhu wireframov, cez dizajn, kódovanie, vytvorenie administračného prostredia až po spojazdnenie stránky na vašej doméne.

Pri vytváraní web stránok dbáme veľký dôraz na aktuálne trendy v dizajne, validitu kódu a nové technológie ako responzívny dizajn či HTML5, ako aj na jednoduchosť ovládania. To získate vďaka nášmu na mieru šitému administračnému systému (CMS), ktorý bez problémov prispôsobíme vašim požiadavkám. Vďaka nemu budete môcť celkom jednoducho meniť obsah na vašej stránke kedykoľvek a bez znalosti programovania.

Chcete trendovú microsite, klasický web, portál či e-shop? Žiadny problém. Aby toho nebolo málo, radi pre vašu značku vytvoríme aj štýlové aplikácie pre iPhone a iPad.

Tvorba web stránky v skratke

 • Dizajn, kódovanie a programovanie
 • CMS na mieru
 • Od microsite až po e-shop
 • Štýlové aplikácie pre Apple zariadenia

PPC marketing

PPC marketing

Účinná reklama s nekonečnými možnosťami

Ak niečo na internete naozaj funguje, potom je to PPC, alebo ak chcete, tak Pay-Per-Click reklama. Je totiž merateľná, zobrazuje sa kontextovo užívateľom, na ktorých chcete cieliť a ak ju správne nastavíte, môže vám priniesť nemalé zisky.

V rámci našej praxe sa sústredíme hlavne na PPC reklamu cez Google, Etarget a Facebook. Každý z týchto gigantov má svoje výhody a prinesie vašu značku k inému publiku.

Postup tvorby úspešnej PPC kampane poznáme takmer naspamäť. Pomôžeme vám s určením rozpočtu, nastavením časového rozpätia kampane, vhodne zacielime na určitý vek, pohlavie a jazyk, a ak to bude potrebné, vyberieme aj presné geografické umiestnenie reklamy.

Dostanete online reklamu na kľúč, ktorá vám pomôže raketovo rásťa dostať sa do povedomia hneď od začiatku. To všetko na kľúč a bez starostí. Pretože PPC kampane nielen vytvárame, ale aj dlhodobo spravujeme pre Vás.

PPC marketing v skratke

 • Návrh a zacielenie kampane
 • Správa kampane a jej vyhodnotenie
 • Google, Etarget, Facebook

Firemná identita

Firemná identita

Zažiarte v novom šate

Vieme, že chcete byť skutočnou hviezdou na trhua že chcete, aby sa všetci krútili práve okolo vás. To však dosiahnete iba vtedy, ak budete naozaj žiariť. A na to je potrebné venovať značke maximálnu pozornosť už od jej zrodu. Zabudnite na provizórne logo, doma vyrobené vizitky a ručné popisovanie obálok. Už od začiatku totiž musí byť všetko tip top.

A aby sme to docielili, vytvoríme pre vás firemnú identitu od základov. To znamená nielen logo, ale aj celý dizajn manuál pre ďalšiu prácu s grafikou, vizitky, obálky, hlavičkový papier, polepy áut alebo predajní, letáky, roll-upy, bannery… skrátka všetko, čo bude vo firemných farbách a má vás reprezentovať navonok. Samozrejme na špičkovej úrovni!

Ak už od začiatku investujete do značky, vzbudíte u klientov pocit, že vám na firme aj na nich skutočne záleží. A to je predsa reklama už sama o sebe.

Firemná identita v skratke

 • Tvorba loga a dizajn manuálu
 • Vytvorenie rôznych vizuálov podľa zadania
 • Definovanie vízie firmy v grafickej podobe

Kreatívny copywriting

Kreatívny copywriting

Naše slová vás zapíšu do histórie

Písomný prejav mnohých dnešných firiem je ako Veľký tresk. Alebo ľudovo povedané aj trieskanie dve na tri. Ak chcete byť skutočnou hviezdou na trhu, musí tomu zodpovedať aj úroveň vašej komunikácie. Zabudnite na texty, ktoré vám napísala asistentka alebo váš bratranec.

Skutočne funkčné a pútavé texty vám totiž napíše iba profesionálny copywriter. Nápisy na smerových tabuliach, slogany na vizitkách, texty na letákoch či na webe, tie všetky by mali byť v jednotnom tóne prejavu. Tiež by mali byť stručné, výstižné a s jasným posolstvom. A v neposlednom rade by mali byť originálne a mali by zaujať na prvý pohľad.

Netrúfate si sami? Tvorbu obsahu pre vašu značku môžete pokojne nechať na nás.

A ak náhodou ešte nemáte meno pre vašu firmu či produkt, vymyslíme ho za vás. Naming je dôležitou súčasťou tvorby značky a ak sa vám podarí zvoliť správne meno, môže to znamenať polovicu úspechu.

Copywriting a naming v skratke

 • Tvorba originálnych textov na web či print
 • Nastavenie komunikácie značky
 • Úprava existujúcich textov
 • Tvorba mena firmy / produktu

(Re)štart značky

(Re)štart značky

Nový začiatok pre vašu značku

Máte už existujúcu značku, alebo práve začínate s novou? V oboch prípadoch budete potrebovať poriadny branding. Iba profesionálny prístup k značke totiž zákazníkov presvedčí, že to myslíte naozaj vážne.

Nezáleží na tom, či ste práve na štarte, alebo ste už vzlietli. Špecializujeme sa na branding aj rebranding značiek a pomôžeme vám postaviť príbeh vašej značky. Alebo aj raketu, ktorá vás vynesie medzi tie najväčšie hviezdy na trhu.

(Re)štart je komplexná služba, ktorá pokrýva návrh firemnej identity, tvorbu loga a dizajn manuál, návrh firemných tlačovín, prípravu a správu PR a PPC reklamy, vytvorenie web stránky a ešte oveľa viac. 

Odlíšte sa a nechajte nás vytvoriť pre vás výnimočnú značku, ktorá ľuďom ostane v pamäti. Doprajte si doslova raketový (re)štart.

(Re)štart v skratke

 • Komplexný návrh firemnej identity
 • Grafické návrhy (logo, vizitky, obálky, …)
 • Naming (vytvorenie názvu firmy, produktu, či služby)
 • Copywriting (texty na letáky, web, …)
 • Vytvorenie funkčnej web stránky
 • PPC kampaň

Houston,
počujeme sa?!

Potrebujete (re)štartovať značku? Alebo sa len poradiť s marketingovým problémom, či vymyslieť a zrealizovať veľkú online reklamnú kampaň? Nie je problém, napíšte nám.

Kontaktný
formulár

  Hore