Postupy

Skôr než vás
vystrelíme ku hviezdam

Precízna príprava

Precízna príprava Nielen NASA robí výskum. Aj my to vieme, a perfektne.

Začneme otázkami. Potrebujeme totiž vedieť, ako si vašu značku predstavujete, ako by mala pôsobiť na zákazníkov a aké s ňou máte plány. Chcete bláznivý a výnimočný branding? Alebo stavíte na seriózny luxus? Ak ešte neviete, kto budú vaši zákazníci, spravíme za vás prieskum trhu, alebo pripravíme test produktu či služby.

Brainstorming

Brainstorming Bleskové nápady a búrka kreativity. Tak sa rodia značky.

Už vieme, kam mierime. Teraz je čas zistiť, ako to dosiahnuť. Budeme sa preto snažiť pretaviť vaše vízie do konkrétnych nápadov. Náš tím dá hlavy dohromady a pripravíme vám niekoľko konceptov, z ktorých si budete môcť vybrať. V tejto fáze je priestor na vzájomné diskusie, zmeny a prípadné doplnenie brandingovej stratégie.

Návrh riešenia

Návrh riešenia Pracujeme na plný plyn, výsledok sa začína rýsovať.

Zhodli sme sa na finálnom návrhu a my sa konečne môžeme pustiť do stavby vašej rakety. Vytvoríme niekoľko návrhov na logo a po jeho schválení ho zapracujeme do ďalších dohodnutých materiálov, ako napríklad vizitky, hlavičkový papier či obálky. Tiež sa pustíme do tvorby web stránky, teda do dizajnu, kódu a administračného systému. Navrhneme aj ďalšie formy reklamy, ako letáky, billboardy, či PPC kampaň na internete, ak boli súčasťou zadania.

Odovzdanie riešenia

Odovzdanie riešenia Hotovo, môže sa ísť na odpaľovaciu rampu!

Tak ako pri lete do vesmíru, aj my vám so všetkou slávou postavíme odrazový mostík, ktorý vašu značku vynesie do nebies. Ak ste si objednali logo, dodáme vám hotové vizuály. Ak ste chceli web, vypustíme ho do online sveta. Ak bola súčasťou zákazky PPC kampaň, začneme ju realizovať. Čokoľvek ste si na začiatku objednali, dostanete v svetovej kvalite.

Štart

Štart Vaša značka smeruje ku
hviezdam (na trhu), pripútajte sa
a užívajte si pozornosť.

Sme nastavení na príjem

Potrebujete poradiť? Chceli by ste krásnu web stránku/eshop? Účinnú reklamu galaktických rozmerov ktorá bude fungovať? Alebo len konzultáciu? Nie je problém, napíšte nám.

Houston,
počujeme sa?!

Potrebujete (re)štartovať značku? Alebo sa len poradiť s marketingovým problémom, či vymyslieť a zrealizovať veľkú online reklamnú kampaň? Nie je problém, napíšte nám.

Kontaktný
formulár

    Hore